Masz pytanie?
ZAPISY DO KLUBU 693357333
Zmiana adresu klubu

Informujemy, że w związku z awarią serwera dawna strona Klubu Pływackiego „Delfin” od 9 stycznia 2015 roku przestała działać, to spowodowało również utratę plików, dokumentów oraz galerii zdjęć. W związku z tym Zarząd Klubu podjął decyzję o założeniu nowej strony klubowejwww.delfin.wloclawek.pl

16 maja 2015r. Grand Prix Włocławka.

Aktualności » 16 maja 2015r. Grand Prix Włocławka.

2015-05-20 13:44

 16 maja 2015r. zawodnicy Klubu Pływackiego Delfin Włocławek brali udział w Grand Prix Włocławka. Wśród dzieci 10-letnich i młodszych startowało ponad 200 zawodników z różnych polskich klubów, a nawet z Litwy. Nasi zawodnicy  poprawili swoje rekordy życiowe, co świadczy, że systematyczne treningi przynoszą sukcesy sportowe.

 

 

Klara Grabowska           25 m stylem dowolnym             XX m.

 

                                      25 m stylem grzbietowym       XXVII m.

 

Zofia Wierzbicka           25 m stylem dowolnym             XVI m.

 

                                      25 m stylem grzbietowym       XVI m.

 

Aleksandra Ciesielska   25 m stylem dowolnym            XIX m.

 

  25 m stylem grzbietowym       XX m.

 

Gabriela Sidwa               25 m stylem dowolnym           XVII m.

 

   25 m stylem grzbietowym       X m.

 

Julia Wiesławska           25 m stylem dowolnym             IX m.

 

  25 m stylem klasycznym           VI m.

 

Amelia Borychowska      25 m stylem dowolnym             VI m.

 

  25 m stylem grzbietowym          V m.

 

Brewerska Oliwia          25 m stylem dowolnym             XXIII m.

 

   25 m stylem grzbietowym       XV m.

 

Robaczewska Julia        25 m stylem dowolnym             XXVI m.

 

  25 m stylem grzbietowym        XX IV m.

 

Janusz Wojciechowski  25 m stylem dowolnym             III m.

 

 25 m stylem grzbietowym         II m.

 

Jakub Lewandowski     25 m stylem dowolnym             IV m.

 

 25 m stylem klasycznym            VII m.

 

Oliwier Długołęcki         25 m stylem dowolnym             IX m.

 

25 m stylem grzbietowym         VI m.

 

Amelia Krawczuk          50 m stylem grzbietowym         V m.

 

                                    25 m stylem motylkowym          IX m.

 

Szymon Kurowski         50 m stylem dowolnym             X m.

 

                                     25 m stylem motylkowym        VI m.

 

Gabriela Karpińska       50 m stylem dowolnym             XXII m.

 

                                      50 m stylem klasycznym          XVI m.

 

Mateusz Karpiński         50 m stylem dowolnym             XVI m.

 

                                       50 m stylem grzbietowym       XIX m.

 

Jakub Komorowski       50 m stylem dowolnym             XXIV m.

 

                                     50 m stylem grzbietowym       XVI m.

 

Maciej Marciniak           50 m stylem dowolnym             XXVI m.

 

                                     50 m stylem grzbietowym       XXI m.

 

Dawid Michalski            50 m stylem dowolnym             XXII m.

 

                                      50 m stylem grzbietowym       XII m.

 

 

Facebook