Informujemy, że w związku z awarią serwera dawna strona Klubu Pływackiego „Delfin” od 9 stycznia 2015 roku przestała działać, to spowodowało również utratę plików, dokumentów oraz galerii zdjęć. W związku z tym Zarząd Klubu podjął decyzję o założeniu nowej strony klubowejwww.delfin.wloclawek.pl

Zawody o Puchar Prezydenta Inowrocławia 19.10.2019r.

Aktualności » Zawody o Puchar Prezydenta Inowrocławia 19.10.2019r.

2019-10-24 21:09

19 października odbyły się XXIII Zawody o Puchar Prezydenta Inowrocławia. KP Delfin Włocławek reprezentowało pięcioro pływaków. Wszyscy spisali się bardzo dobrze, poprawili swoje rekordy życiowe, a troje z nich stanęło na podium. Pierwszy raz startowała Alicja Krawczuk, sześciolatka, która rywalizowała z dziećmi o rok starszymi. Ala wygrała na dystansie 25 m stylem grzbietowym i zajęła drugie miejsce na 25 m stylem dowolnym. Dwukrotnie na najwyższym podium stawała Amelia Krawczuk wygrywając konkurencję 100 m stylem grzbietowym i zmiennym oraz Aleksander Krawczuk, który wygrał wyścig na 50 m stylem dowolnym i 25 m stylem motylkowym. W zawodach startowały także Aleksandra Szatkowska i Julia Wiesławska.