Masz pytanie?
ZAPISY DO KLUBU 693357333
Zmiana adresu klubu

Informujemy, że w związku z awarią serwera dawna strona Klubu Pływackiego „Delfin” od 9 stycznia 2015 roku przestała działać, to spowodowało również utratę plików, dokumentów oraz galerii zdjęć. W związku z tym Zarząd Klubu podjął decyzję o założeniu nowej strony klubowejwww.delfin.wloclawek.pl

Aktualności » 22 maja 2021r. reprezentacja KP Delfin startowała w zawodach pływackich w Wąbrzeźnie, gdzie zdobyła 9 medali

2021-05-28 08:23

22 maja 2021r. reprezentacja KP Delfin startowała w zawodach pływackich w Wąbrzeźnie, gdzie zdobyła 9 medali. W zawodach wzięło udział ponad 300 zawodników. Młodzi sportowcy naszego klubu przystąpili do konkurencji walcząc z całych sił, dla pięciorga z nich były to pierwsze starty w życiu.

W konkurencji 50m stylem dowolnym i grzbietowym bezkonkurencyjna była Gabriela Gajewska i wywalczyła dwa złote medale. Drugie miejsce i srebrny medal na 50m stylem klasycznym zdobył Michał Żelazek. Mateusz Krasiński w swojej kategorii wiekowej w stylu klasycznym uzyskał srebrny medal. Trzecia w tej samej konkurencji była Amelia Miziołek i zdobyła brązowy medal. Młodsze dzieci reprezentował również Aleksander Kołtun, który poprawił swój rekord życiowy. Wśród dzieci starszych startowali Amelia i Aleksander Krawczuk. Olek, poprawiając swoje rekordy życiowe, zajął pierwsze miejsce na 50m stylem motylkowym i zdobył złoty medal oraz w konkurencji 100m stylem dowolnym wywalczył kolejny złoty medal. Amelia płynąc 100m stylem klasycznym zdobyła srebrny medal oraz na 100m stylem zmiennym wywalczyła drugie miejsce i kolejny  medal do swojej bogatej kolekcji medali i pucharów.