Masz pytanie?
ZAPISY DO KLUBU 693357333
Zmiana adresu klubu

Informujemy, że w związku z awarią serwera dawna strona Klubu Pływackiego „Delfin” od 9 stycznia 2015 roku przestała działać, to spowodowało również utratę plików, dokumentów oraz galerii zdjęć. W związku z tym Zarząd Klubu podjął decyzję o założeniu nowej strony klubowejwww.delfin.wloclawek.pl

Oferta

 

 • nauka_plywania_wloclawek_1.jpg

  Nauka Pływania

  Zajęcia, mają na celu przygotować dzieci do samodzielnego pływania czterema stylami. Podczas nauki pływania zwracamy szczególną uwagę na elementy techniczne, które pomogą w przyszłości każdemu uczestnikowi naszych zajęć czerpać więcej przyjemności z pływania.

   

 • nauka_plywania_wloclawek_2.jpg

  Doskonalenia Pływania

  Grupa doskonaląca pływanie uczy się pływać czterema stylami oraz stylem zmiennym. Uczestnicy zajęć poznają technikę sportową pływania w tym wykonywania nawrotów oraz skoków startowych. Zdobyte umiejętności wszyscy uczestnicy mogą wykorzystywać podczas zawodów sportowych wygrywając rywalizacje sportową z rówieśnikami podczas zawodów rejonowych i okolicznościowych organizowanych na krytej pływalni we Włocławku.

 • nauka_plywania_wloclawek_3.jpg

  Trening Pływacki

  Trening sportowy skierowany do dzieci i młodzieży chcących trenować pływanie. Nasi zawodnicy posiadają licencję Polskiego Związku Pływackiego, która umożliwia im start w zawodach sportowych rangi powiatowej, ogólnopolskiej i międzynarodowej. Zajęcia treningowe odbywają się kilka razy w tygodniu w zależności o potrzeb treningowych wyznaczonych przez trenera prowadzącego zajęcia.

Facebook