Masz pytanie?
ZAPISY DO KLUBU 693357333
Zmiana adresu klubu

Informujemy, że w związku z awarią serwera dawna strona Klubu Pływackiego „Delfin” od 9 stycznia 2015 roku przestała działać, to spowodowało również utratę plików, dokumentów oraz galerii zdjęć. W związku z tym Zarząd Klubu podjął decyzję o założeniu nowej strony klubowejwww.delfin.wloclawek.pl

30 maja 2015 Zawody o Puchar Fundacji Anwil dla Włocławka

Aktualności » 30 maja 2015 Zawody o Puchar Fundacji Anwil dla Włocławka

2015-05-31 11:37

Zawodnicy Klubu Pływackiego Delfin w dniu 30.05.2015 wzięli udział w Zawodach O Puchar Fundacji Anwil dla Włocławka

 

Dziewczynki

 

 

 

8 lat i młodsze

25m

 

   

 

Borychowska Amelia

II - stylem dowolnym

 

 

I- stylem grzbietowym

 

Wiesławska Julia

III - stylem dowolnym

 

 

II - stylem klasycznym

 

Brewerska Oliwia

VII - stylem dowolnym

 

 

XIV - stylem grzbietowym

 

Wierzbicka Zofia

VIII- stylem dowolnym

 

 

VI - stylem grzbietowym

 

Maciejewska Lena

X- stylem dowolnym

 

 

XVIII- stylem grzbietowym

 

Ciesielska Aleksandra

XV-stylem dowolnym

 

 

IX-stylem grzbietowym

 

Robaczewska Julia

XVII-stylem dowolnym

 

 

XI-stylem grzbietowym

 

Grabowska Klara

XIX-stylem dowolnym

 

 

XXII-stylem grzbietowym

 

Chlewicka Zuzanna

XVI-stylem grzbietowym

 

   

 

Różańska Wiktoria

XXIII-stylem grzbietowym

 

   

 

9lat

25m

 

Krawczuk Amelia

III-stylem dowolnym

 

 

II-stylem grzbietowym

 

Karpińska Gabryiela

X-stylem dowolnym

 

 

IV-stylem klasycznym

 

10lat

25m

 

Lewandowska Magda

VII- stylem dowolnym

 

 

III-stylem klasycznym

 

Lewandowska Gabryiela

VIII-stylem dowolnym

 

 

IV-stylem grzbietowym

 

12 lat

50m

 

Żaglewska Amelia

V-stylem dowolnym

 

 

III-stylem klasycznym

 

13lat

50m

 

Wojciechowska Amelia

IV-stylem dowolnym

 

       

 

 

 

Chłopcy

 

 

 

 

8 lat i młodsi

25m

   

Wojciechowski Janusz

II-stylem dowolnym

 

II-stylem grzbietowym

Lewandowski Jakub

III-stylem dowolnym

 

I-stylem klasycznym

Seklecki Marek

VII-stylem dowolnym

 

XV-stylem grzbietowym

Morawski Tymoteusz

X-stylem dowolnym

 

XII-stylem grzbietowym

Morawski Remigiusz

XIII-stylem dowolnym

 

X-stylem grzbietowym

Długołęcki Oliwier

XIV-stylem dowolnym

 

XIV stylem grzbietowym

Seklecki Mateusz

XV-stylem dowolnym

 

IV- stylem klasycznym

9lat

25m

Kurowski Szymon

I-stylem dowolnym

 

III-stylem grzbietowym

Trzeciak Igor

III-stylem dowolnym

 

II-stylem grzbietowym

Kulik Igor

IV-stylem dowolnym

 

IX-stylem grzbietowym

Zasada Wiktor

VII-stylem dowolnym

 

VI-stylem grzbietowym

Karpiński Mateusz

IX-stylem dowolnym

 

XIII-stylem grzbietowym

Komorowki Jakub

XIV-stylem dowolnym

 

X-stylem grzbietowym

Wrocławski Jacek

XVI-stylem dowolnym

 

VII-stylem grzbietowym

Kamiński Bartosz

XXII-stylem dowolnym

 

XVIII-stylem grzbietowym

Marciniak Maciej

XXIII-stylem dowolnym

 

XXII-stylem grzbietowym

10lat

25m

Hintz Hubert

V-stylem dowolnym

 

V-stylem grzbietowym

Jadczak Milan

VII-stylem dowolnym

 

III-stylem grzbietowym

11lat

50m

Morawski Szymon

II-stylem dowolnym

 

I-stylem grzbietowym

Pietkiewicz Igor

III-stylem dowolnym

Iłkowski Norbert

V-stylem dowolnym

Hnatowicz Bartosz

VII-stylem dowolnym

 

II-stylem grzbietowym

Achrem Ksawery

VIII- stylem dowolnym

Dombrowski Igor

XIII-stylem dowolnym

 

VIII-stylem grzbietowym

Piechta Jakub

XIV- stylem dowolnym

 

X-stylem grzbietowym

Syska Mateusz

XVI-stylem dowolnym

Pietnoczka Dawid

XVII-stylem dowolnym

 

IX-stylem grzbietowym

12lat

50m

Podgórski Wiktor

VI- stylem dowolnym

 

IV-stylem klasycznym

13lat

50m

Branicki Maksymilian

II-stylem dowolnym

 

I-stylem klasycznym

Wódkowski Grzegorz

III-stylem dowolnym

 

II-stylem klasycznym

 

Facebook